تماس با ماآدرس: زنجان آزادگان-انتهای خیابان اسفند-پارک علم و فناوری علوم پایه-واحد 316

تلفن: 02433415201 - 02433154316

فکس: 02433156016

کد پستی: 4513766731

درباره ماگروه آفتاب از سال 89 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید نرم افزار های تحت وب و موبایل آغاز نموده است. در همین راستا اقدام به طراحی و تولید سامانه مدیریت ناوگان حمل و نقل، سامانه پلاکخوان و کنترل تردد، برای ارائه خدمات آسان و منعطف نموده است. در این سامانه خدمات اعلام بار شرکت¬های باربری، اعلام بار به رانندگان، سیستم نوبتدهی رانندگان در انجمن های حمل و نقل، شرک های پخش فرآورده های نفتی، کارخانه های سیمان و سایر صنایع بزرگ ارائه می شود. مشخصات و امکانات سامانه مدیریت حمل و نقل آفتاب در آدرس www.acompany.ir در دسترس است.

قوانین و مقرراتشرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات سامانه مدیریت حمل و نقل آفتاب کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی سامانه مدیریت حمل و نقل آفتاب به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت سامانه مدیریت حمل و نقل آفتاب هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط سامانه مدیریت حمل و نقل آفتاب به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سامانه مدیریت حمل و نقل آفتاب است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سامانه مدیریت حمل و نقل آفتاب از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومیتوجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سامانه مدیریت حمل و نقل آفتاب منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سامانه مدیریت حمل و نقل آفتاب تغییراتی در آینده ایجاد شود. تعریف پروژه یا کاربر پروژه یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که اقدام به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سامانه مدیریت حمل و نقل آفتاب اقدام نماید. سیاست قیمت گذاری با توجه به تنوع دریافت خدمات مشترکین و تاثیر پارامتر های مختلف در تعیین قیمت، پیش فاکتور ارائه شده تقریبی بوده و قابل استناد به عنوان قیمت نهایی نمی باشد. سیستم نوبتدهی با تکنولوژی تشخیص پلاک به عنوان محصول مستقل می باشد. پروژه می تواند با خرید اشتراک ماهیانه سامانه مدیریت حمل و نقل آفتاب به صورت جداگانه سیستم تشخیص پلاک گروه آفتاب را خریداری نماید.

قوانین خصوصیمشترکین موظف می باشند حق اشتراک خود را در آخرین روز کاری هر ماه به صورت آنلاین پرداخت نمایند. خدمات ارائه شده به راننده گان جزو خدمات اختصاصی و بدون واسطه گروه آفتاب بوده و جزو سیستم مدیریت حمل و نقل آفتاب نمی باشد. درج شماره موبایل در فرم ثبت شکایات برای جهت پیگیری و حصول تماس از مرکز پشتیبانی گروه آفتاب برای رانندگان الزامی است. قوه قهریه تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، گروه آفتاب هیچ گونه مسئولیتی ندارد. گروه آفتاب خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.


هزینه‌های اشتراک :
1- یک ماهه آزمایشی 2/500/000 ريال
2- شش ماهه 30/000/000 ريال
3- یک ساله 60/000/000 ريال
هزینه اشتراک به‌صورت ماهیانه بوده و پس از پرداخت وجه لایسنس مربوطه به کاربر تحویل داده خواهد شود . لازم به ذکر است که هزینه ارسال لایسنس به‌صورت ارسال از طریق ایمیل – دورنگار – پیامک و یا به‌صورت پستی می‌باشد که هزینه ارسال پستی بر اساس هزینه‌های مصوب اداره پست جمهوری اسلامی ایران بوده و بر عهده خریدار می‌باشد و بقیه موارد به‌صورت رایگان می‌باشد.
توجه مهم :
هر 1 کاربر شامل 1 شخص،نهاد،ارگان و یا شرکت می‌باشد .10 - 20 کاربر
20 - 30 کاربر
30 - 50 کاربر
بیش از 50 کاربر


کلیه فعالیت های شرکت امن افزار گستر آفتاب بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.